Bibliotekstege 1900-tal

Bibliotekstege 1900-tal
Bibliotekstege 1900-tal
Bibliotekstege 1900-tal
Bibliotekstege 1900-tal
Bibliotekstege 1900-tal
Bibliotekstege 1900-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BIBLIOTEKSSTEGE, England, 1900-talets andra hälft, höjd ca 88 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Slitage

339136

2015-11-07