Fåtölj i teak

Fåtölj i teak
Fåtölj i teak
Fåtölj i teak
Fåtölj i teak
Fåtölj i teak
Fåtölj i teak
Fåtölj i teak
Fåtölj i teak
Fåtölj i teak
Fåtölj i teak

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ, teak, 1950-tal, orange klädsel, sitthöjd 41 cm

slitage, skador, fläckar, repor

339156

2015-11-02