Margareta Carlstedt oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARGARETA CARLSTEDT (född 1934): Norrmalmstorg i februari", signerad M Carlstedt, olja på pannå, ca 70 x 100 cm

339166

2015-11-02