Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MAJ ARNELL (1919-2005): "Dalen", olja på duk signerad MA, signerad samt daterad på baksidan -55, 54x44 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
339172
2015-11-08
Gör en kostnadsfri värdering här