Maj Arnell olja på duk

Maj Arnell olja på duk
Maj Arnell olja på duk
Maj Arnell olja på duk
Maj Arnell olja på duk
Maj Arnell olja på duk
Maj Arnell olja på duk

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MAJ ARNELL (1919-2005): "Dalen", olja på duk signerad MA, signerad samt daterad på baksidan -55, 54x44 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

339172

2015-11-08