Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SOFFBORD/ KLAFFBORD, s.k. hunting table, 1900-talets andra hälft, skiva med fack, höjd ca 53, 129x91 cm
2 klaffstag av 4 avbrutna, slitage repor, märken
339184
2015-11-02
Gör en kostnadsfri värdering här