Soffbord sidobord

Soffbord sidobord
Soffbord sidobord
Soffbord sidobord
Soffbord sidobord
Soffbord sidobord
Soffbord sidobord

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SOFFBORD/ KLAFFBORD, s.k. hunting table, 1900-talets andra hälft, skiva med fack, höjd ca 53, 129x91 cm

2 klaffstag av 4 avbrutna, slitage repor, märken

339184

2015-11-02