Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORD, med klaffar, s.k. huntingtable, engelsk stil, 1900-talets andra hälft, mahognyfanér, höjd ca 53, 41,5x151 cm, total längd 89x151 cm
Spricka i fogen, slitage
339186
2015-11-02
Gör en kostnadsfri värdering här