Halmodell snipa
2015-11-02
339199
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HALVMODELL, 1900-tal första hälft, snipa, bemålad, ca 74x22 cm
Slitage, färgbortfall