Halmodell snipa

Halmodell snipa
Halmodell snipa

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HALVMODELL, 1900-tal första hälft, snipa, bemålad, ca 74x22 cm

Slitage, färgbortfall

339199

2015-11-02