Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BRUNO MATHSSON / PIET HEIN, bord, superellips, vit laminat, aluminiumkant, 4 kromade spännben, etikettmärkt och stämplad Fritz Hansen, höjd ca 71, 150x100 cm
Slitage
339201
2015-11-02
Gör en kostnadsfri värdering här