Superellips

Superellips
Superellips
Superellips
Superellips
Superellips
Superellips

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BRUNO MATHSSON / PIET HEIN, bord, superellips, vit laminat, aluminiumkant, 4 kromade spännben, etikettmärkt och stämplad Fritz Hansen, höjd ca 71, 150x100 cm

Slitage

339201

2015-11-02