Eva Bagge Kristina

Eva Bagge Kristina
Eva Bagge Kristina
Eva Bagge Kristina
Eva Bagge Kristina

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 500 SEK

EVA BAGGE (1871-1964), Kristina, signerad, olja på pannå, 40 x 32 cm.
PROVENIENS: Gösta Stenmans samling

339203

2015-11-02