Lennart Sand oljkemålning

Lennart Sand oljkemålning
Lennart Sand oljkemålning
Lennart Sand oljkemålning
Lennart Sand oljkemålning
Lennart Sand oljkemålning
Lennart Sand oljkemålning

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

7 000 SEK

LENNART SAND (född 1946): Tjäder, signerad och daterad L. Sand -88, olja på duk, ca 92x72 cm

339207

2015-11-02