Förgylld väggpendyl

Förgylld väggpendyl
Förgylld väggpendyl
Förgylld väggpendyl
Förgylld väggpendyl

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGPENDYL, 1900-tal, gustaviansk stil, urtavlan märkt CL Malmsjö, Göteborg, bronserad och förgylld, höjd ca 92 cm

Renoverad

339217

2015-11-02