Blombord stol 1950/60-tal
2015-11-03
339225
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BLOMBORD, STOL, 1950/60-tal, svartlackerad metallstomme, fanérad i teak, invändigt bemålad, hyllplan i rött glas resp svartlackerad, sits i teakfanér, bordets mått ca 57, 87x25 cm
Bruksslitage, blombordet delvis senare bemålat, sitsen med märken