David Larsson serigrafi

David Larsson serigrafi
David Larsson serigrafi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAVID LARSSON (född 1968): Abstrakt komposition, signerad och numrerad 102/250, färgserigrafi, bildytan 69 x 69 cm

339256

2015-11-03