Malmkrona

Malmkrona
Malmkrona

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LJUSKRONA, s.k. malmkrona, mässing, 1800/1900-tal, barockstil, för 6 ljus, höjd ca 50 cm

Bruksslitage

339262

2015-11-03