Matbord England

Matbord England
Matbord England
Matbord England
Matbord England
Matbord England
Matbord England
Matbord England
Matbord England

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD, 1900-talets mitt, engelsk stil, mahogny, 2 iläggsskivor, på pelarfot, höjd 68, 100 x 100 cm, 2 iläggsskivor a 60 cm vardera, total längd 220 cm

Bruksslitage

339278

2015-11-03