Matbord England
2015-11-03
339278
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATBORD, 1900-talets mitt, engelsk stil, mahogny, 2 iläggsskivor, på pelarfot, höjd 68, 100 x 100 cm, 2 iläggsskivor a 60 cm vardera, total längd 220 cm
Bruksslitage