Pottskåp Louis XV-stil

Pottskåp Louis XV-stil
Pottskåp Louis XV-stil
Pottskåp Louis XV-stil
Pottskåp Louis XV-stil
Pottskåp Louis XV-stil
Pottskåp Louis XV-stil
Pottskåp Louis XV-stil
Pottskåp Louis XV-stil

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

POTTSKÅP, 1900-talets början, Louis XV-stil, fanérat i valnöt, höjd 78, 40x35 cm

Ytskador

339281

2015-11-03