Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BOKSKÅP, 1800-talets andra hälft, 2-delat, fanérat i mahogny, höjd ca 225, 110x46 cm
Fanérskador, 2 listdelar med sprickor, nyckel saknas
339285
2015-11-03
Gör en kostnadsfri värdering här