Bokskåp 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BOKSKÅP, 1800-talets andra hälft, 2-delat, fanérat i mahogny, höjd ca 225, 110x46 cm

Fanérskador, 2 listdelar med sprickor, nyckel saknas

339285

2015-11-03