Klubbat för:
1 200 SEK
1 500 SEK
GRAVYRER (1800-tal): (3) Flicka med fågel, värdshusscen, romantiskt par, 46x35, 45x35, 44x36 cm
Fläckar, gulnad, fuktskador, 1 utan glas
339289
2015-11-02