Gravyrer 3 st

Gravyrer 3 st
Gravyrer 3 st
Gravyrer 3 st
Gravyrer 3 st
Gravyrer 3 st
Gravyrer 3 st

Klubbat för:

1 200 SEK

1 500 SEK

GRAVYRER (1800-tal): (3) Flicka med fågel, värdshusscen, romantiskt par, 46x35, 45x35, 44x36 cm

Fläckar, gulnad, fuktskador, 1 utan glas

339289

2015-11-02