Carl Hjalmar Norrström tallrikar

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL HJALMAR NORRSTRÖM, tallrikar, 2 st., ståletsning, dekor av landskap med med örn, liljor och trollslända, signerade c. HJ Norrström 1905, monterade inom ram, totalmått ca 32x56 cm

339294

2015-11-03