Byrå 1800-tal
2015-11-03
339306
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, 5 lådor, 1800-tal, delvis valnöt, skuren dekor, höjd 119, 105x49 cm
Slitage, skador, torrsprickor, nyckel saknas, nyckelskyltar med skador