Väggur lejatyp

Väggur lejatyp
Väggur lejatyp
Väggur lejatyp
Väggur lejatyp

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGUR, lejatyp, ramverk delvis med masurbjörk och imitationsmåleri, nyckeloch pendel finns, ca 58x50 cm

Slitage, smärre enstaka skador och färgbortfall

339315

2015-11-03