Stol Myggan Arne Jacobsen för Fritz Hansen
Vollendet
2015-11-03
339321
| Höchstes Gebot | 600 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
ARNE JACOBSEN, stol, "Myggan", Fritz Hansen, sits i teakfanér, märkt FH DENMARK, höjd ca 77, sitthöjd 44 cm
Fanerskador