Stol Myggan Arne Jacobsen för Fritz Hansen

Klubbat för:

600 SEK

1 500 SEK

ARNE JACOBSEN, stol, "Myggan", Fritz Hansen, sits i teakfanér, märkt FH DENMARK, höjd ca 77, sitthöjd 44 cm

Fanerskador

339321

2015-11-03