600 SEK
1 500 SEK
ARNE JACOBSEN, stol, "Myggan", Fritz Hansen, sits i teakfanér, märkt FH DENMARK, höjd ca 77, sitthöjd 44 cm
Fanerskador
339321
2015-11-03