Vera Nilsson oljemålning

Vera Nilsson oljemålning
Vera Nilsson oljemålning
Vera Nilsson oljemålning
Vera Nilsson oljemålning
Vera Nilsson oljemålning
Vera Nilsson oljemålning

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

VERA NILSSON (1888-1979): Bonde från Ångermanland, signerad VN, olja på duk, 55x46 cm

Smärre färgbortfall

339328

2015-11-03