Ragnar Persson färglitografi

Ragnar Persson färglitografi
Ragnar Persson färglitografi

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

RAGNAR PERSSON (1905-1993): Figurkomposition, monogramsignerad RP, signerad Ragnar Persson på baksidan, olja på duk, 46,5x50 cm

339329

2015-11-03