Gert Marcus skulptur i plexiglas

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

GERT MARCUS (1914-2008), skulptur, böjd vertikal, signerad och daterad på sockeln GM-96, plexiglas och sockel i trä, 8x6 cm, totalhöjd inkl. sockel 180 cm

Smärre repor

339330

2015-11-03