Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SNEDKLAFFSBYRÅ, 1700-tal, senbarock, fanérat i alm, ek, plommon och mahogny, beslag i förgylld mässing, höjd 92, 89 x 50 cm, lådnyckel finns, klaffnyckel saknas
Fanérskador och skador
339338
2015-11-03
Gör en kostnadsfri värdering här