MMF "Röda slingan" rya

MMF
MMF

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MÄRTA MÅÅS FJETTERSTRÖM, rya, "Röda slingan", signerad MMF, ca 185 x 128 cm

Kraftigt slitage

339343

2015-11-10