Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MÄRTA MÅÅS FJETTERSTRÖM, rya, "Röda slingan", signerad MMF, ca 185 x 128 cm
Kraftigt slitage
339343
2015-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här