Haral Wiberg akvarell

Haral Wiberg akvarell
Haral Wiberg akvarell
Haral Wiberg akvarell
Haral Wiberg akvarell

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

HARALD WIBERG (1908-1986): Älgpar, signerad och daterad Harald Wiberg 1976, akvarell på papper, 14x23 cm

339351

2015-11-03