Klubbat för:
19 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
ANSELM SCHULTZBERG (1862-1945),Vintermotiv från Filipstads bergslag, signerad A Schultzberg, olja på duk, 72 x 109 cm
Skirft om minnesutställning medföljer, finns på utlämningen
339353
2015-11-03
Gör en kostnadsfri värdering här