Anselm Schultzberg oljemålning

Klubbat för:

19 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

ANSELM SCHULTZBERG (1862-1945),Vintermotiv från Filipstads bergslag, signerad A Schultzberg, olja på duk, 72 x 109 cm

Skirft om minnesutställning medföljer, finns på utlämningen

339353

2015-11-03