Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TAKARMATUR, jugend, mässing, 3 glaskupor i grönt glas, höjd ca 77 cm
Bruksslitage, enstaka nagg
339367
2015-11-03
Gör en kostnadsfri värdering här