Jugendlampa

Jugendlampa
Jugendlampa

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TAKARMATUR, jugend, mässing, 3 glaskupor i grönt glas, höjd ca 77 cm

Bruksslitage, enstaka nagg

339367

2015-11-03