Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SPEGEL, i form av urfodral, 1970-tal, enligt uppgift inköpt på NK, vitmetall, diameter 41 cm
Smärre buckla, bruksslitage
339369
2015-11-03
Gör en kostnadsfri värdering här