Spegel

Spegel
Spegel

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPEGEL, i form av urfodral, 1970-tal, enligt uppgift inköpt på NK, vitmetall, diameter 41 cm

Smärre buckla, bruksslitage

339369

2015-11-03