Arne Nilsson olja

Arne Nilsson olja
Arne Nilsson olja
Arne Nilsson olja
Arne Nilsson olja
Arne Nilsson olja
Arne Nilsson olja

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ARNE NILSSON (född 1925): Komposition, olja på duk, signerad med blyert Arne Nilsson, 91x99 cm

339376

2015-11-03