Friberg miniatyrer

Friberg miniatyrer
Friberg miniatyrer
Friberg miniatyrer
Friberg miniatyrer

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BERNDT FRIBERG (1899-1981), miniatyrvaser, skål, stengods, Gustavsberg, signerade Friberg samt en med studiohanden, höjd 2-11 cm

En vas med lagning

339378

2015-11-03