Yves Poyet oljemålning
2015-11-03
339409
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
YVES POYET (Frankrike, född 1942): Fönstervy, signerad Y Poyet, olja på duk, 116x81 cm