Yves Poyet oljemålning

Yves Poyet oljemålning
Yves Poyet oljemålning
Yves Poyet oljemålning
Yves Poyet oljemålning
Yves Poyet oljemålning
Yves Poyet oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

YVES POYET (Frankrike, född 1942): Fönstervy, signerad Y Poyet, olja på duk, 116x81 cm

339409

2015-11-03