M Pyk
2015-11-07
339411
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): "I ateljén", signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, 55x42 cm, oramad