Skrivmaskin Underwood

Skrivmaskin Underwood
Skrivmaskin Underwood
Skrivmaskin Underwood
Skrivmaskin Underwood
Skrivmaskin Underwood
Skrivmaskin Underwood

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKRIVMASKIN, 1900-talets början, Underwood, USA, höjd ca 23, 33x31 cm

Slitage

339426

2015-11-03