Moyly akvarell/gouache

Moyly akvarell/gouache
Moyly akvarell/gouache

Klubbat för:

10 500 SEK

12 000 SEK

MARCEL MOULY (Frankrike, 1918-2008): Man och fågelbur, signerad M. Mouly -53, gouache på papper, 48 x 64 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

339430

2015-11-05