Soffa 1960-tal

Soffa 1960-tal
Soffa 1960-tal
Soffa 1960-tal
Soffa 1960-tal
Soffa 1960-tal
Soffa 1960-tal
Soffa 1960-tal
Soffa 1960-tal
Soffa 1960-tal
Soffa 1960-tal
Soffa 1960-tal
Soffa 1960-tal
Soffa 1960-tal
Soffa 1960-tal

Klubbat för:

6 000 SEK

8 000 SEK

SOFFA, FÅTÖLJ, 1960-tal, svart skinn, teak, skyltmärkt för Bröderna Andersson Industrier i Ekenässjön AB, längd ca 195 cm, sitthöjd ca 45 cm

Slitage

339438

2015-11-03