Klubbat för:
6 000 SEK
8 000 SEK
SOFFA, FÅTÖLJ, 1960-tal, svart skinn, teak, skyltmärkt för Bröderna Andersson Industrier i Ekenässjön AB, längd ca 195 cm, sitthöjd ca 45 cm
Slitage
339438
2015-11-03