Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
RUBENS, hans efterföljare (1600/1700-tal): Gisslandet, olja på pannå, 25 x 19,5 cm
PROVENIENS: Gösta Stemans samling
Färgbortfall, lagningar, sprickor, slitage
339450
2015-11-04
Gör en kostnadsfri värdering här