Rubens hans efterföljare

Rubens hans efterföljare
Rubens hans efterföljare
Rubens hans efterföljare
Rubens hans efterföljare

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

RUBENS, hans efterföljare (1600/1700-tal): Gisslandet, olja på pannå, 25 x 19,5 cm
PROVENIENS: Gösta Stemans samling

Färgbortfall, lagningar, sprickor, slitage

339450

2015-11-04