Etagebord 1900-tal
2015-11-04
339477
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ETAGEBORD, 1900-tal, dekor i intarsia med olika träslag bl a mahogny, motiv av figurscen, låda i sargen, patinerade mässingsbeslag, höjd ca 72, diameter 45 cm
Skador