Gideon Börje akvarell

Gideon Börje akvarell
Gideon Börje akvarell
Gideon Börje akvarell
Gideon Börje akvarell

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GIDEON BÖRJE (1891-1965), modellen vid fönstret, signerad G. Börje, blandteknik på papper, 63 x 48 cm

339487

2015-11-04