Karmstol 1800-tal

Karmstol 1800-tal
Karmstol 1800-tal
Karmstol 1800-tal
Karmstol 1800-tal
Karmstol 1800-tal
Karmstol 1800-tal
Karmstol 1800-tal
Karmstol 1800-tal
Karmstol 1800-tal
Karmstol 1800-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARMSTOL, sent 1800-tal, svärtad furu med dekorationer i guldfärg, textilklädd sits och rygg, sitthöjd 44 cm

Slitage, frambenen förstärkta med metallstag

339490

2015-11-02