Anna Rosenbäck

Anna Rosenbäck
Anna Rosenbäck
Anna Rosenbäck
Anna Rosenbäck

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANNA ROSENBÄCK (Ryssland/Sverige, född 1969): Blomsterstilleben, signerad och daterad A. Rosenbäck -15, olja på duk, ca 55x46 cm

339506

2015-11-04