Pokal Målerås

Pokal Målerås
Pokal Målerås
Pokal Målerås
Pokal Målerås
Pokal Målerås
Pokal Målerås

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MÅLERÅS, pokal, 1920-tal, graverad dekor av Eva i Edens lustgård, signerad Målerås FK 27, höjd ca 30,5 cm

339526

2015-11-04