Vaser skål bl a Kosta o Orrefors

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VASER, 3 st, SKÅL, 1900-talets första hälft, bl a signerade Kosta och Orrefors, vasernas höjd 17-21, skålens diameter 21 cm

Smärre nagg

339530

2015-11-04